شرکت فنی مهندسی  تورال صنعت تبریز فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت و فروش محصولات هیدرولیک پنوماتیک روانکاری و ابزار دقیق آغاز نموده است.

گروه هیدرولیک پنوماتیک تورال صنعت در راستای تامین قطعات در زمینه هیدرولیک پنوماتیک روانکاری و ابزار دقیق قدم برداشته و در این امر مهمترین ویژگی خود را جلب رضایت مشتری با تمرکز بر اصل کیفیت و خدمات پس از فروش بنا نهاده

مشارکت پی در پی با کمپانی های خارجی و کادر مجرب شرکت هیدرولیک پنوماتیک تورال صنعت  این امکان را فراهم ساخته تا گستره وسیعی از کاربرهای هیدرولیک پنوماتیک بتوانند از خدمات ما استفاده کنند.

هیدرولیک پنوماتیک تورال صنعت با تکیه بر تجربه سالیان متمادی و بکارگیری روش های نوین در صنعت هیدرولیک پنوماتیک و همچنین با اجرای موفقیت آمیز پروژه های متعدد اتوماسیون صنعتی در کارخانجات مختلف و با عرضه آخرین یافته های تکنولوژیک در زمینه هیدرولیک پنوماتیک همواره توانسته است به عنوان ارائه دهنده راه حل های اتوماسیون صنعتی شرکتی پیشرو و مقدم باشد. شرکت  با ارائه و بکارگیری معتبرترین برندهای جهانی در زمینه هیدرولیک پنوماتیک به عنوان بزرگترین تأمین کننده، سازنده و فروشنده این بخش در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

محصولات تولیدی گروه تورال صنعت عبارت است از :

مبدل های حرارتی مسی و استیل

جک های هیدرولیکی

گریس پمپ های برقی تمام اتوماتیک

و…

 

 

 

 

 

 

 

با تشکر

جوادیان -لطیفی